אני חווה ליווי שדוגמתו אין לי ספק שגם בתשלום אי אפשר להשיג. ליווי שבעזרתו אני לומדת על החברה, המוצרים ובעיקר על עצמי, על היכולות שלי על המקומות שלי שיש צורך לחזק, הגעתי לרמת פתיחות איתך שלא חשבתי שבכלל אפשרית ברמה העיסקית, וביחד עם זאת הכול מאד ענייני ממוקד למטרה אחת, להצליח בעסק מתוך תחושת אהבה לדבר, מתוך עוצמה ותשוקה.

"אותה אני רוצה כמאמנת שלי"

ענת יקירתי,

אני אחת המשווקות שלא צריך היה לגייס אלא גייסה את עצמה.
נכנסתי לאתר שלך ונישבתי בקיסמך, ברצינות שלך ובנחישות שלך. חשבתי לעצמי "אותה אני רוצה כמאמנת שלי"!

מוקדם בבוקר יצרת איתי קשר לאחר שהשארתי לך הודעה באתר, לאחר יום אחד נפגשנו בחברה ומאז... אני חווה ליווי שדוגמתו אין לי ספק שגם בתשלום אי אפשר להשיג. ליווי שבעזרתו אני לומדת על החברה, המוצרים ובעיקר על עצמי, על היכולות שלי על המקומות שלי שיש צורך לחזק, הגעתי לרמת פתיחות איתך שלא חשבתי שבכלל אפשרית ברמה העיסקית, וביחד עם זאת הכול מאד ענייני ממוקד למטרה אחת, להצליח בעסק מתוך תחושת אהבה לדבר, מתוך עוצמה ותשוקה. גם ברגעים שהתשוקה נעלמת והעוצמה מתעמעמת יש לך את הדרייב המיוחד להחזיר אותי מיד למצב של פעולה ברוכה.

כל זאת עם המון אהבה ותשומת לב לפרטים, כל שיחה עם לקוח או משווק פוטנציאלי עוברת בדיקה של מה נאמר ועל מה כדאי בפעם הבאה לשים דגש. זה דברים שאי אפשר לעשות בשום מקום עבודה אחר, במקומות העבודה האחרים על פי רוב יש דגש על התוצאה, התהליך כמעט לא נחשב. עם ענת התהליך ובניית הביטחון והאמון במה שאנחנו עושים חשוב לא פחות מהתוצאה. הבנייה והליווי הוא מבפנים החוצה ולכן זוהי תוכנית לטווח הרחוק.

כל הדרכה עם ענת זאת חוויה, האופן הרצינות והדבקות במטרה כל כך בולטים שזה מדבק.

אין לי ספק שיד מדוייקת כיוונה אותי אליך, אנחנו נצעד יחד לעבר ההצלחה שלנו.

בהערכה ואהבה גדולה

הדס יצחקי

משווקת


תגובות