שלום לך!

שמי ענת הירש, ומעל עשר שנים שאני מלווה אנשים בהקמת העסק שלהם עם פוראוור.
הליווי שנתתי ואני נותנת לשותפים העסקיים שלי, איפשר לכל אחד ואחת מהם להקים לעצמו עסק בו הוא מרוויח לפי יכולתו והמוכנות שלו להתאמץ. (כפי שתוכלו לקרוא בעדויות של השותפים העסקיים שלי)
בשנים אילו ליוותי אנשים דרך הפחדים והחששות שלהם ועזרתי להם להגיע להכנסה חודשית שתאמה את היכולת שלהם והמוכנות שלהם להתאמץ עבור ההצלחה שלהם.

בשנה האחרונה אני מלווה באופן אישי וצמוד אנשים אייכותיים, המחוייבים באופן מלא להצלחה שלהם, והמוכנים לעשות את מה שנדרש כדי לבנות לעצמם עסק המניב להם הכנסה גבוה ויציבה הנותנת להם עצמאות כלכלית ומאפשרת להם להגשים את עצמם באופן מלא!

 

 

בליווי האישי שלי תוכל/י:
לבנות לעצמך עסק משלך ללא סיכון אשר יאפשר לך להרוויח הכנסה הולכת וגדלה לפי ההשקעה (של זמן אנרגיה ומאמץ) שאת/ה תבחר/י מ500 ש"ח בחודש הראשון ועד 10,000 ש"ח ויותר תוך חצי שנה. אפשר מהר יותר, והרבה יותר, למי שיהיה מעוניין לעשות זאת!
בהשקעה ממוקדת ורצינית של 3-5 שנים תוכל/י להגיע להכנסה 6 סיפרתית!

  • לקבל את כל הידע וההדרכה הדרושה לך להצלחה שלך באמצעות מאגר מידע אינטרנטי, וובינרים (הרצאות באינטרנט) וכן הרצאות פרונטליות. באופן אישי, תקבל/י ליווי בטלפון, סקייפ, ופנים אל פנים.
     

• לקבל ליווי אישי צמוד שלי בכל שלבי ההקמה והעבודה עם העסק. הליווי שלי יעמיד לרשותך את היכולת המוכחת שלי בליווי עסקים דומים עד להצלחה מליאה וכן את הנסיון העשיר שלי כמנהלת עסקים, יועצת ארגונית, מאמנת אישית ומטפלת תודעתית. הליווי הצמוד ינתן למתאימים ללא תשלום

• להקים עסק מצליח שיביא אותך לעצמאות כלכלית ולהגשמת היכולת האישית שלך באופן מלא. עבודה זו תאפשר לך להביא לידי ביטוי את החוזקות הכישרונות והעוצמה שבך כמנהיג/ה ומוביל/ה של אנשים נוספים להצלחה שלהם!

אם את/ה:
• בעל/ת יכולת אישית גבוה
• בעל/ת יכולת הנעה עצמית
• מחוייב/ת להצלחה שלך
• מעוניין/ת לבנות לעצמך חיים של בריאות עצמאות כלכלית מליאה עוצמה ושפע
• אוהב/ת אנשים ומוכן/ה לעזור להם

את/ה מוזמן/ת לפנות אלי. 
 

אני מחפשת מספר מצומצם של אנשים איכותיים, המחוייבים להצלחה שלהם, ומוכנים לעשות בליווי אישי צמוד ממני, את כל הנדרש מהם עד להצלחתם המליאה! 

 

לצפייה בסרטונים נוספים ולהכרות נוספת עם בעז וענת לחץ כאן

ליצירת קשר מיידי עם ענת לחץ כאן
 

אם את/ה משתמש/ת במוצרים הנפלאים שלנו, והיית רוצה גם להרוויח איתנו כסף דבר/י איתי ואראה לך איך תוכל/י לעשות זאת בקלות!

 

העדות החודשית שלנו:

ירידה במשקל ושיפור מרשים בבדיקות דם בעקבות תכנית ניקוי רעלים בת 9 ימים C9

לפני כמה ימים סיימתי פעם נוספת של תכנית ניקוי רעלים C9 

אני עושה את ניקוי הרעלים של פוראוור C9 כל חצי שנה וכל פעם אני יורד במשקל ומרגיש הרבה יותר טוב מכל הבחינות.
הפעם החלטתי לבדוק את הדברים בצורה מדוייקת וקבעתי מראש תור לרופאת המשפחה שלי ליום אחרי סיום התכנית כדי שהיא תאמר את דברה והיא מאוד התרשמה!

ירידה במשקל של 4 ק"ג
סוכר ירד מ109 ל90
שומנים בדם ירדו מ 72 ל 66
כולסטרול רע ירד מ 86 ל 55
ספירת הדם במרכז (בדיוק באמצע)

להמשך קריאה לחץ כאן