שילוב מנצח של אלוורה עם פרופוליס. מעולה לעור יבש ולהקלה בבעיות מקומיות כמו עקיצות, כוויות קלות, וסדקי יובש בעקבים. כמו גם בטיפול בבעיות עור נרחבות יותר כמו אקנה, אקזמה, אטופטיק דרמטיטיס (אסטמה של העור), ופסוריאזיס.

קרם אלו פרופוליס Aloe Propolis Creme

מי אם לא FLP מסוגל לייצר מוצר כה ייחודי כמו אלופרופוליס? אם זוכרים את שליטתנו העולמית במוצרי אלוורה וכוורת, אין זה מפתיע שה"אלו פרופוליס" שלנו, הוא אחד התכשירים הפופולריים ביותר לטיפול בעור (כפי שניתן לקרוא בעדויות על יובש, ועל אטופיק דרמטיטיס ). ברגע בו תנסה אותו, תבין את הסיבה! "אלו פרופוליס" מצויין כחומר הזנה לעור. עשוי מתרכובת עשירה של ג'ל אלוורה מיוצב, פרופוליס, ורכיבים נוספים אחרים הידועים בתרומתם לעור בריא.
 
המרכיב העיקרי הוא כמובן ג'ל האלוורה המיוצב שלנו, אליו מוסיפים פרופוליס אורגני על מנת להעצים את תכונותיו האנטיביוטיות של הקרם. בקרם זה כלולים גם קמומיל וקומפרי, שני עשבי מרפא טבעיים הידועים בהשפעתם המרגיעה על העור (ניתן למצוא אותם גם בחלק ממוצרי הקוסמטיקה שלנו). ולבסוף אנו מוסיפים לנוסחה ויטמין A וויטמין E הידועים בתכונותיהם הטבעיות להזנת העור.
 
"אלו-פרופוליס" מתאים מאוד לעור יבש. הודות לריחו הנעים ומרקמו העשיר. הוא אידיאלי כתכשיר עיסוי להשגת רגיעה עמוקה. כמו כן, אפשר להשתמש בו לטיפול בבעיות עור ספציפיות. רב שימושי, ומתאים לטיפול בבעיות מקומיות כמו עקיצות, כוויות קלות, וסדקי יובש בעקבים. כמו גם בטיפול בבעיות נרחבות יותר כמו אקנה, אקזמה, אטופיק דרמטיטיס (אסתמה של העור) ופסוריאזיס.
בכל מקרה תכונותיו המרגיעות והאנטיביוטיות מבורכות מאוד.
לקנייה:
 
 
מכיל 113 ג"ר 
 
מחיר: 109 ש"ח
 
חשוב לדעת:
  • עוזר מאוד בטיפול במחלות עור קלות ומורכבות
  • יוצר שכבת הגנה על העור
  • עוזר במקרים של פצעי קור ואקנה
 

תגובות