כמנכ"ל לשעבר, אני מזהה שForever מציעה הזדמנות עסקית שאין לה אח ורע. עם Forever, אין צורך בהון עצמי, ואין סיכון כלל! 

בעז הירש - המרכז לעצמאות כלכלית

לפני 20 שנה השתחררתי מהצבא ויצאתי לחיי הבוגרים. לאחר טיול ארוך במזרח הרחוק, שבו ניקיתי את הראש מ-5 שנים לוחצות ומתישות כקצין בצבא, ניצבתי בפני השאלה: לאן ממשיכים מכאן? כמו רבים אחרים גם אני בחרתי במסלול של לימודים אקדמיים, עבודה כשכיר, משפחה, ילדים, דירה, משכנתא. למדתי תואר ראשון ושני, התקדמתי בעבודתי כשכיר ואף הגעתי למשרת מנכ"ל נחשבת, הקמתי משפחה לתפארת, נולדו ילדים (שלושה, תודה ששאלתם), קנינו בית יפה ונחשק, כרענו תחת נטל המשכנתא. בעבודתי הרווחתי יפה מאד, היו לי את כל התנאים הנלווים הנדרשים כמו רכב חברה, פלאפון צמוד ללא הגבלה, מחשב נייד, חשבון הוצאות וכו'. ובכל זאת הרגשתי שמשהו לא מסתדר לי. לא כך רציתי לראות את חיי מתנהלים. יצאתי מהבית כל בוקר ב-06:15 וחזרתי בשעות הערב, את ילדי פגשתי לזמן קצר כל יום ולא הקדשתי להם את הזמן ותשומת הלב שרציתי. בסופי שבוע הייתי עייף ורציתי רק לנוח.

לפני כ-7 שנים התרחש שינוי משמעותי בחיינו. ענת, אשתי, שמסלול חייה המקצועי היה אינטנסיבי מאד (כפי שתוכלו לקרוא בסיפור האישי של ענת), ילדה את ילדנו השלישי. היא החליטה כי אינה רוצה להמשיך במרוץ המטורף של חייה ופתחה עסק עצמאי.  אני הייתי ספקן מאד באשר לצעד זה, אך השתדלתי לפרגן לה מכל הלב. מהר מאד ענת הוכיחה לי כי טעיתי. העסק שלה פרח והתפתח.

פתיחת העסק של ענת, שהניב בתחילה (באופן טבעי) הכנסות מעטות, דירבן אותי להמשיך בעבודתי ולהביא "כסף בטוח" הביתה. במקביל, מסלול ההתקדמות המקצועי שלי התפתח יפה וקיבלתי הצעה לשמש כמנכ"ל של חברה בתחום עיסוקי. האתגר והתנאים הטובים שנלוו להצעה קסמו לי ולקחתי את המשרה. בתקופה זו הופעל עלי מכבש לחצים גדול. למרות שהצלחתי בעבודתי והתוצאות היו מצויינות, לכל הסובבים אותי - בעלי החברה, העובדים ובני המשפחה – היו דרישות אינסופיות ממני ומהזמן שלי. חייתי בכלוב של זהב – התנאים בפנים היו מזהב, אך אי אפשר היה לצאת. באחד הימים הסבה ענת את תשומת ליבי כי הפסקתי לעסוק בתחביבים שכה אהבתי (ספורט ולימודי הסטוריה). הבנתי כי הכלוב סוגר עלי ואני לא נהנה מן הזהב. לאחר כמה חודשים של התלבטויות אזרתי אומץ (היו כאלה שאמרו שזאת טיפשות) והתפטרתי מעבודתי.

בשנה וחצי האחרונות מאז שיצאתי מעבדות לחירות, עשיתי דרך משמעותית כדי למצוא מה הדבר הנכון עבורי בגלגולי החדש כעצמאי. קיבלתי החלטה שברצוני להגדיל את ההון שלנו והשקעתי כסף רב מאוד בלימוד רציני ומעמיק של תחומי הנדל"ן, ושוק ההון, ואני מיישם מאז את שלמדתי בשטח. עם זאת ברור לי כי יש לבסס את תיק ההשקעות המשפחתי גם על עסק מניב ומתוך הנסיון העסקי ארוך השנים שלי אני מזהה שForever מציעה הזדמנות עסקית שאין לה אח ורע. עם Forever, אין צורך בהון עצמי, ואין סיכון כלל. למרות שמעולם לא האמנתי שאוכל לעסוק בשיווק רשתי, ותמיד חשבתי שזה לא יכול להתאים לי, אני מוצא יותר ויותר נקודות חיבור. הקמנו לאחרונה יחד את המרכז לעצמאות כלכלית, ובו אנו פועלים יחדיו בסינרגטיות ומביאים לידי ביטוי את היכולות השונות של כל אחד מאיתנו.

אני מביא איתי למרכז לעצמאות כלכלית, שנים רבות של ניהול בכיר בתעשייה, התבוננות רחבה וארוכת טווח עם יכולת ניתוח אנליטית. אני מביא איתי את הניסיון הטרי שלי בדרך החדשה, המאפשר לי להבין את הקשיים בהם נתקלים כשעושים שינוי גדול שכזה בחיים. את כל זאת ועוד אני מעמיד לרשותכם יחד עם ענת כדי לקדם אתכם בדרככם החדשה לעצמאות כלכלית.

ליצירת קשר אישי עם בעז

 

Leave this empty:

* - שדות חובה