מנקה את מערכת העיכול, מאזן ומייצב את כל מערכות הגוף ומחזק מאוד את המערכת החיסונית. אנשים השותים אלוורה מעידים לעיתים קרובות על שיפור כללי בכל המצב הבריאותי שלהם כולל בבדיקות רפואיות שונות כגון בדיקות דם, לחץ דם וכו'

ג'ל אלו ורה לשתיה    Aloe  Vera  Gel 

תאר לעצמך פיסת עלה אלו ורה ואכילת הג'ל הישר מתוך הצמח. ובכן, בידך להגיע לכך בצורה הקרובה ביותי על ידי שתיית ג'ל האלוורה שלנו. ג'ל האלו ורה שלנו, המוגן בפטנטים, זהה לג'ל הטרי שבעלה והראשון שזכה לאישור המועצה הבינלאומית למדעי האלו (IASC®) 

מזוג את המשקה לכוס, ראה את הקוקטייל העשיר של עיסה ונוזל ותיווכח שזהו מוצר אמיתי, המוגש לך בדיוק כפי שהוא בטבע.

ג'ל אלו ורה מכיל שפע ויטמינים ומינרלים, ביניהם ויטמין B12 הנדיר - הנמצא בשני מיני ירק בלבד, חומצות אמינו ומגוון רחב של חומרים אחרים. ג'ל האלו ורה, אם כן, הוא תוסף תזונה חיוני ביותר לצמחונים וטבעונים. בג'ל נמצאת גם חומצה פולית, המומלצת לנשים המתכננות הריון. בסך הכל, זהו ספק של שבע חומצות האמינו, החיוניות לפיתוח התאים, אשר אינן מיוצרות בגוף. משקה תזונתי זה מכיל כל כך הרבה חומרי תזונה, שקשה לקטלג את כל היתרונות המדווחים. דבר אחד ברור – לג'ל האלו ורה השפעה חיובית מהותית על בריאותם וסגנון חייהם של רבים. בגלל רב גוניות החומרים הטבעיים שבג'ל האלו ורה, יכולים אנשים שונים, להפיק יתרונות שונים, על פי הצרכים הספציפיים של גופם.  לתוספות תזונה שונות. 

הצרכים המדווחים ביותר הם עזרה במערכות עיכול בעייתיות כמו תסמונת המעי הרגיז, קוליטיס ודיברטיקוליטיס.  אחרים מדווחים על שיפור בבעיות עור, כמו ספחת (פסוריאזיס) ואקזמה. יש כאלה, המספרים על השפעות טובות במקרים של דלקות מפרקים או אסתמה. היתרונות המדווחים כה מגוונים, שלא פלא שהצמח קיבל את הכינוי ״צמח הקסם״. גם כאלה שאינם סובלים כעת מבעיה כלשהי, מדווחים שהם חשים שיפור באיכות החיים שלהם ובהרגשתם הטובה. זהו תוסף התזונה הטוב ביותר הקיים, וחברת FLP גאה להוביל את השוק העולמי בעזרת יתרונותיו אלו של מוצר זה.  
                   
 לקניה:    https://www.flpil.co.il/index.php?route=account/register&seller_id=972000011510
 
   

רכיבים 
100% גיל אלו ורה גלמי, סורביטול, חומצה אסקורבית (ויטמין 0), חומצת הדרים, סודיום בנזואט, קטנטן גום וטוקופרול (ויטמין E). (ראה נספח בקשר למידע נוסף בקשר לרכיבים).

מכיל
1 ליטר 

מחיר לצרכן: 139 ש"ח
שימוש מומלץ 
נער היטב לפני השימוש. יש לשמור בקירור לאחר הפתיחה.
40-60 מ"ל ליום בבוקר על קיבה ריקה. (מומלץ לשתות כוס מים לאחר מכן)

חשוב לדעת

  • אלו ורה הוא מרפא טבעי- על כל חלקיו.
  • אפשר לראותו כתוסף תזונתי יומי.
  • בעל תכונות אנטי-דלקתיות טבעי.
  • מועדף על ידי אנשים הסובלים מבעיות עיכול, שגרון ובעיות עור.
  • כשר למהדרין.
  • אורך חיי המדף של הג'ל הוא 4 שנים לפני פתיחה ו-3 חודשים לאחר פתיחה (כשהבקבוק נשמר בקירור). 


לקריאת מחקרים על יתרונות שתיית אלוורה לבריאות הגוף

לקריאת עדויות על שתיית אלוורה לבעיות שונות 

לפרטים נוספים או הזמנות 

תגובות