״פוראור גרסיניה פלוס״, מתוכנן להוריד את רמת חילוף הקלוריות של פחמימות לשומנים, להנמיך את היווצרות הכולסטרול וחומצות שומניות ולדכא תיאבון, וכך, להקטין את כמות המזון הנאכלת.

גרסיניה פלוס Forever Garcinia Plus

"פוראור גרסיניה פלוס" הוא תוסף תזונה מהפכני חדש, המכיל מספר רכיבים, היכולים לעזור בירידה במשקל.  המרכיב העיקרי הוא חומר טבעי המופק מפרי עץ המצוי בדרום אסיה והנקרא ,גרסיניה קמבוג׳יה״, הידוע גם בשם ״מלבר תמרינד״. מייבשים את הקליפה של פרי זה ומעבדים אותה ליצירת חומצה הידרוקסי-סיטרית (HCA). במובן הכימי, HCA דומה מאד לחומצת ההדרים, המצויה בתפוזים ופירות הדר אחרים. פרי הגרסיניה הוא בגודל תפוז, אך דומה יותר לדלעת במראהו. מזה מאות בשנים, משתמשים בפרי הגרסיניה למטרות בישול ורפואה בדרום הודו ובתאילנד. מומחים בשטח תרכובות הצמחים למדו להכיר את תכונותיה המיוחדות של HCA, בשנות 1960 המאוחרות, כאשר נוכחו לדעת, שתרכובת זו יכולה להפחית את יצירת השומנים מפחמימות בגוף. במשך חילוף חומרים נורמלי של ארוחה רגילה, קלוריות הפחמימות שאינן מנוצלות מיד ליצירת אנרגיה או מאוחסנות כגליקוגן, הופכות לשומנים בכבד. פעולת ה- HCA עוצרת את האנזים -Citrate Liase, ההופך את הקלוריות לשומן. כתוצאה מכך, הגוף ישרוף את מלאי השומנים הקיים, וכך ירד במשקל. HCA אף משפיעה כמרסן תאבון טבעי. לאחר שמספיק גליקוגן נוצר ואוחסן בכבד, נשלח מסר למוח, המודיע שהגוף קיבל כמות מספקת של מזון. פעולה זו נקראת רפלקס שובע, והיא מדכאת את התאבון, ומקטינה את הרצון לעוד מזון.
 
מרכיב חשוב נוסף הוא כרום פיקולינט. למרבה הצער, הכרום נדיר בתזונה מודרנית. סוכר ופעילויות שונות, גורמים לשימוש יתר של הגוף בכמות הכרום הקטנה, המגיעה לגוף. שלוש כמוסות של ״פוראור גרסיניה פלוס״, מספקות 300 מק״ג כרום, וכך מתקנות את המחסור הנפוץ הזה. כרום מסייע בפירוק הסוכר, ועוזר בשמירה על לחץ דם; מחסור בו, יכול לגרום לעלייה ברמת הסוכר בדם וברמות הכולסטרול. מחסור בכרום גורם להרגשת עייפות וליצירה מוגברת של שומן, וכתוצאה מכך למחלות לב וסוכרת.
 
שני הרכיבים האחרונים הם - Medium ChainMCT) Triglycerides) ושמן חריע. אלה נקראים ״שומנים בריאים״ או ״שומנים חסרי שומן״. שומנים אלו עוזרים בהגנה על הלב, שומרים על גמישות כלי הדם, והוכחו כחשובים לשמירה על בריאות הלב ודרכי הדם. הם ממריצים את קצב חילוף החומרים, כך שהגוף שורף שומנים אלה לקבלה מהירה של אנרגיה. הם גורמים להרגשת חיוניות בצורה מהירה מאד, כך ש״פוראור גרסיניה פלוס״ הוא תוסף תזונה מצויין. יתרונות נוספים של שני שמנים בריאים אלה כוללים את תרומתם לעור, לשיער ולצפורניים בריאות. לסיכום, ״פוראור גרסיניה פלוס״, מתוכנן להוריד את רמת חילוף הקלוריות של פחמימות לשומנים, להנמיך את היווצרות הכולסטרול וחומצות שומניות ולדכא תיאבון, וכך, להקטין את כמות המזון הנאכלת.
 
 שאלות ששואלים בדרך כלל על "גרסיניה פלוס:
 
האם כדאי לאדם שמן לקחת יותר מן הכמות המומלצת? - גודל אינו חשוב, כמו שחשוב שיעור חילוף החומרים. בקרב אנשים מסויימים, חילוף החומרים הוא מהיר יותר מאשר אצל אחרים; גרסיניה עוזר גם לבעלי חילוף חומרים מהיר כמו גם לבעלי חילוף חומרים איטי.
 
האם גרסיניה מתאימה לנשים בהריון או מיניקות? - לא כל כך; גרסיניה אינו מזיק; אך נשים בהריון או מניקות, אינן צריכות להתעסק בדיאטות. יש להעדיף אוכל בריא במידות הנכונות.
 
האם ילדים יכולים להשתמש בגרסיניה? שוב, למה יתעסק ילד בריא וגדל בדיאטה? אם יש לילד בעיות משקל, יש לבדוק ולהבין מה מקורן של בעיות אלה לפני שהן הופכות לבעיות כרוניות לכל החיים.
 
 האם עוד מישהו צריך להמנע מגרסיניה פלוס? - יש לבדוק מצבים מסויימים עם רופא לפני שמתחילים, כמו מקרים של לחץ דם גבוה, סוכרת, מחלות לב, כבד וכליות. באופן דומה, אם צריכת הקלוריות היא נמוכה (כלומר, פחות מ-800 קלוריות ליום), יש להיוועץ ברופא.
 
רכיבים
תמצית גרסיניה קמבוג׳יה (אבקת קליפת פרי), שמן חריע, ג׳לטין, גליצרין, טריגליצרידים בעלי שרשרת בינונית, מים מטוהרים, דונג, לציטין, תמצית חרובים, דו-תחמוצת הטיטניום, כרום פיקולינט. 
 
שימוש מומלץ
כמוסה אחת לפני האוכל, שלוש פעמים ביום (רצוי 20-30 דקות לפני האוכל). ©HCA מתחילה להשפיע לאחר לקיחת 500 מ״ג. אם לוקחים ״פוראור גרסיניה פלוס״ שלוש פעמים ביום, השפעת ה- HCA ניכרת הרבה יותר. מומלץ לשתות לפחות 2 ליטר מים ליום (8-10 כוסות של 250 מ״ל כל אחת, בין הארוחות).
 
מכיל: 70 כמוסות.
 
מחיר: 183 ש"ח
 
לקנייה: 
מ״ג 300 חלבונים
מ״ג 33.7 פחמימות
מ״ג 513 שומנים
מ״ג 150 טיבים תזונתיים
קק״ל 7.7 אנרגיה
 
חשוב לדעת:
• כלי יעיל ביותר להפחתת המשקל
• עוזר בשמירה על שיער בריא, צפרניים ועור.
• מסייע בהפחתת כולסטרול. 
 

תגובות