מעסה ומורה ליוגה שסבלה מכאבי מפרקים בכל הגוף, שחיקת סחוסים קשה במרפקים וכן דלקת במפרק האגודל חווה הקלה מליאה מכל הכאבים תוך שבועות ספורים!

בגיל 45 התחילו לי כאבים חזקים בכל המפרקים בגוף, דלקת של מפרק האגודל בעקבות עיסויים שעשיתי במסגרת עבודתי כמעסה וכן שחיקת סחוסים במרפקים כתוצאה מהרבה תרגול כמורה ליוגה. סבלתי במיוחד מכאבים קשים במרפק ימין עד למצב בו לא יכולתי ליישר את היד הימנית כלל! הסבל היה כל כך קשה עד שלמרות שמאוד אהבתי והיה לי מאוד חשוב, הפסקתי לעשות יוגה לחלוטין...

אחרי יותר משנה של סבל לקחתי כדורים של גלוקוזמין כוינדרויטין ו MSM שעזרו באופן חלקי. ואז... פגשתי את הפרידום והתחלתי לשתות אותו. אחרי שבועיים התחיל שיפור משמעותי ואחרי שלושה שבועות עד חודש קמתי בוקר אחד וראיתי שלא כואב לי שום מפרק אפילו לא הקטן ביותר!! אני לא אשכח את הבוקר הזה לעולם! הודיתי לאלוהים ולא האמנתי איך אני קמה מהמיטה בלי שום כאב!!

אחרי עוד שבועיים התחלתי להוריד את כמות הפרידום, ושתיתי 40-60 מ"ל ביום. חזרתי לתפקד כרגיל ואפילו חזרתי לתרגל יוגה כמו שאני אוהבת.
היום שנים מספר אחרי כל המפרקים שלי מתפקדים מעולה כולל מפרק האגודל. בונוס בלתי צפוי הוא שכל כאבי הגב התחתון איתם הייתי מתעוררת  בבוקר נעלמו כלא היו!!
אני שותה "שלוק" אחד של פרידום כל בוקר וזה לגמרי מספיק. לעיתים אני עושה הפסקה של עד שבועיים ועדיין אין כאבים. 

ביאטריס ברנט – מצפה הילה

תגובות