רובינו עושים את הדרך שלנו בחיים על מסלול מוכתב או אולי ידוע מראש. אך לעיתים, אנו עוצרים, ושואלים את עצמינו האם כך אנו רוצים לחיות? האם אילו החיים שאיחלנו לעצמינו? תשובות לשאלות אילו מובילות אותנו הרבה פעמים לדרך חדשה....

שינוי צמיחה וחירות אמיתית בשיווק הרשתי

אז מה בעצם מייחד את השינוי הזה שהשיווק הרשתי עושה לנו או שאנו עושים עם השיווק הרשתי??

רובינו, עושים את הדרך בחיים שלנו על מסלול ידוע מראש וצפוי שחונכנו וגדלנו ללכת בו מרגע הולדתנו.

הרבה פעמים, אנו מוצאים את עצמינו יום אחד, עוצרים ושואלים את עצמינו: "האם כך רציתי? האם זו הדרך שבאמת בחרתי בה? האם כך אני רוצה שיראו חיי??"

לחלקינו זה קורה סביב משבר גיל הארבעים ולנשים שבינינו זה קורה הרבה פעמים סביב לידת תינוק חדש. לעיתים זה קורה בעקבות משבר כמו תאונה, מחלה גירושין או אפילו פיטורין. ולעיתים סתם כך באמצע החיים!

ואז אנו נעצרים, ומתחילים לשאול את עצמינו – וזה כבר תחילת השינוי המבורך.

לעשות שינויים זה דבר לא קל. אך כדי לעשות שינויים, השלב הראשון והחשוב ביותר הינו לראות שאנו זקוקים לשינוי, לבחור לעשות שינוי ורק אח"כ אפשר לצאת לדרך ולשאול את עצמינו לאן אנו רוצים להמשיך מכאן.

מה היינו רוצים שיקרה בסוף התהליך לאן נגיע, איך יראו חיינו ורק אז לרדת לרמת המעשה ולמצוא פתרונות פרקטיים להחלטה הזו!

הדרך של השיווק הרשתי אינה דרך קלה. זוהי דרך שהרבה פעמים קורצת לאנשים ומושכת אותם כי היא נראית דרך להתעשרות מהירה ללא מאמץ, לצערי – לא כך הוא!

השיווק הרשתי הינה פלטפורמה מדהימה. הרעיון של לבנות עסק המניב הכנסה פסיבית אמיתית ללא הון עצמי וללא סיכון הוא ללא ספק דבר מדהים!

מי לא היה רוצה דבר כזה?!

אבל אם יבטיחו לכם כי זה יכול לקרות בקלות מהירות וללא מאמץ הרי שיש להניח שמישהו משלה אתכם....

כדי להקים עסק בשיווק הרשתי דרושה החלטה שזהו הכיוון אליו אתם מוכנים ורוצים ללכת. דרושה מוכנות למאמץ של זמן ואנרגיה וגם ולא פחות חשוב דרושה מוכנות להתמודד עם הקשיים (שיבואו) להיות מוכנים לקום פעם אחר פעם כאשר מרגישים שלא הולך וקשה -ולהמשיך הלאה!

שימו לב, כי התהליך שתיארתי כאן, הוא תהליך שמוביל לשינוי. וזה עוד לפני שמסתכלים על השינוי האמיתי, בצורת החיים בשעות העובדה, בסביבה הפיזית והאנושית ובתגמול על מי שאתם ומה שאתם מביאים איתכם. השינוי הזה מחזק את הביטחון העצמי את האמונה בעצמכם ומאפשר לכם לפגוש את היכולות המדהימות שיש בכל אחד ואחת מכם! מתוך העבודה הנחושה והרצינית שלכם המובילה אל החלומות שלכם, צומח בתוככם מישהו חדש, מישהו שאיתו אפשר להגיע לשיאים אותם לא פגשתם מעולם. אפשר להגיע איתו להצלחה, לבטחון עצמי ולהכנסה גבוה אשר תזכה אתכם מהר מאוד בהערכת הסביבה.

אנשים יבקשו ללכת אחריכם וללמוד כיצד עשיתם את זה, דבר שיגדיל עוד את ההצלחה הבטחון וההכנסה שלכם!

אני מזמינה אתכם, לשאול את עצמכם כמה שאלות שיעזרו לכם לפגוש את הדרך הנכונה עבורכם:

האם החיים אותם אני חי כרגע, הם החיים אותם הייתי רוצה לחיות?

האם הייתי רוצה לחיות אחרת?

איך הייתי רוצה לחיות?

מה אני מוכן לעשות כדי לשנות את חיי?

אני מזמינה אתכם לכתוב לעצמכם את התשובות בפירוט להסתכל עליהן ולבחור את חייכם מחדש.

אתם גם מוזמנים לכתוב אלי.

אני מאחלת לכם: שנה טובה, שנה של התחלות חדשות, של פריצות דרך אל החלומות שלכם!

ענת 


תגובות