בפרק כף היד שנפגעה נצפו: נפיחות, שטפי דם תת-עוריים בצבעי אדום כחול, חולשה ומוגבלות בתנועה. היא דיווחה על כאבים ביום ובלילה שלא נותנים לה מנוחה. לאחר כ - 20-15 דקות, בעודנו שקועות בשיחה, היא הרימה את היד הפגועה מהשולחן והחלה להניע אותה כחלק משפת הגוף הטבעית שלה בעת שדיברה. אני מסתכלת על היד הזאת, ורואה אותה ללא נפיחות, ללא שטפי דם ועם חופש תנועה ניכר.

חבלה בפרק היד ובכתף – טיפול משולב 
בתרסיס אלו פירסט, ג'ל אלו MSM, ותחליב אלו היט

הכותבת, נורית לוז, הינה אחות במקצועה.

תיאור המקרה:
 
ג. אישה מבוגרת נפלה ברחוב ונחבלה בפרק כף היד. 
הנפילה, גם החריפה בעיה אורטופדית שהיתה לה כבר קודם לכן בכתף.
היא התקשרה אלי וסיפרה, שכבר כמה ימים היא סובלת ממוגבלות בתנועה ובתפקוד, ומכאבים עזים ביד הזו שנפגעה וגם בכתף. 
בבדיקות בחדר-המיון לא נמצא שבר.
 
הצטיידתי באלו היטג'ל אלוורה עם  MSM, ובאלו פירסט ובאתי אל ביתה.

בפרק כף היד שנפגעה נצפו: נפיחות, שטפי דם תת-עוריים בצבעי אדום כחול, חולשה ומוגבלות בתנועה. היא דיווחה על כאבים ביום ובלילה שלא נותנים לה מנוחה.
על הכתף תלוי ללא שימוש מתלה שהיה אמור לתת מנוחה ליד. 

ישבנו ליד השולחן והיא קמה להביא קפה אבל לא יכלה לשאת בידה את הספל המלא בנוזל חם. 

הסברתי לה על המוצרים שהבאתי, התזתי על המקום תרסיס האלו פירסט, לאחריו אלו MSM במסג' עדין, ולאחריו אלו היט. וחיכינו לתגובה.
היא הניחה את היד על השולחן והמשכנו לדבר על דא ועל הא. 
לאחר כ - 20-15 דקות, בעודנו שקועות בשיחה, היא הרימה את היד הפגועה מהשולחן והחלה להניע אותה כחלק משפת הגוף הטבעית שלה בעת שדיברה.  אני מסתכלת על היד הזאת, ורואה אותה ללא נפיחות, ללא שטפי דם ועם חופש תנועה ניכר.

ושואלת את ג.: איך את מרגישה עכשיו? 

היא מסתכלת על כף היד הפגועה, ורואה שנעלמו הנפיחות ושטפי הדם, מזיזה את כף היד בהשתאות לכאן ולכאן ואומרת: באמת יותר טוב והרבה פחות כואב!

אני מודה ומתוודה, גם עבורי זו היתה פעם ראשונה שראיתי ממש מול עיני את ההשפעה המהירה והמדהימה של השילוב הזה של האלו פירסט, ג'ל ה-MSM והאלו היט

תגובות