מחקר בין 20 שנה באחת מהאוניברסיטאות המובילות בארה"ב בדק בוגרי בית ספר למנהל עסקים. המחקר הוכיח כי הבוגרים שכתבו חזון הגשימו אותו והגיעו להצלחה והגשמה רבה יותר לאין שיעור מהבוגרים שלא כתבו חזון. אני קוראת לכם לפנות כמה שעות מהחיים כדי לבחור איך אתם רוצים לחיות את חייכם מעתה ואילך. אני קוראת לכם לקחת את ההגה של החיים שלכם בידיים ולבחור לאן אתם מובילים אותם!

חזון והגשמת חלומות

שלום לך,
רציתי לשאול אותך שאלה אישית. האם אתה חולם? האם יש לך חלום אחד או שניים או חלומות רבים?

התשובה לכך אצל אנשים רבים, רוב המבוגרים היא – ברור שלא!! 

הרי למדנו כי מבוגרים הינם אנשים "מציאותיים", המבינים את המגבלות שלהם, יודעים מה אפשר ומה לא. ברור שהם לא חולמים....

אני מבקשת להעיר אתכם, להעיר אתכם מהחיבור החזק מדי הזה לקרקע הקשה הקרה ולעיתים כואבת של מציאות החיים שלכם ולקרוא לכם לחלום שוב. כן לחלום כפי שעשיתם כשהייתם ילדים כשהכול היה עוד פתוח, כשהכול היה אפשרי!

אני קוראת לכם להעיז ולחלום שוב. אני קוראת לכם להתחבר חזרה אל ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות ולהאמין שאפשר, שאתם יכולים. להאמין בכוחות שלכם להאמין ביכולות שלכם, להאמין שהכול פתוח ושאם תרצו אין זו אגדה!

ולמה שתעשו דבר מסוכן כל כך?! הרי אם תחלמו הרי יש סיכון שתחוו נפילה, אכזבה, התעוררות מול מציאות אכזרית... אז אני אומרת לכם, כן, אם חולמים, מאמינים ונפתחים לאפשרות של שינוי אנו גם לוקחים סיכון אך עמו בא גם סיכוי גדול – סיכוי להגשים את החלומות הללו, סיכוי לשנות את החיים שלנו ולהפכם בדיוק, אבל בדיוק, לחיים שהיינו רוצים לחיות, סיכוי להיות חופשיים לקחת את הגה החיים שלנו בידיים שלנו ולנווט אותם לאן שאנו רוצים לקחת אותם!

אז מהיכן מתחילים לעשות שינוי שכזה? מתחילים אותו מחלום!

את החלום צריך לרקום בחוט של זהב משי ובהרבה צבעים לתמונה יפיפייה אותה נכתוב במחברת החזון שלנו ואחרי שנוכל לראות את החזון שלנו חד, ברור צבעוני חי ומרגש בעיני רוחנו, נוכל גם לצאת ולהגשים אותו. כן חברים, אמר כבר וולט דיסני לפני "מי שמסוגל לחלום, מסוגל גם לבצע!" 

אני קוראת לכם לכתוב את החזון שלכם באופן ברור ומדוייק, לתאר אותו לפרטי פרטים עד שיהיה חי ואמיתי, ואז לצאת ולהגשים אותו בנחישות ללא לאות אך עם אמונה גדולה בלב. ובצאתכם למסע אל החלומות שלכם, היו בטוחים במי שאתם, האמינו בכוחות המדהימים שלכם, צאו לדרך בידיעה מליאה שאתם מביאים עמכם את המיוחד שבכם לידי ביטוי במלוא העוצמה שלכם ולכו באמונה שלימה שהבורא עמכם אל החלומות שלכם.

נכון, עכשיו תידרש מכם נחישות, התמדה עבודה קשה, יוזמה ואחריות אך את הצעד הראשון כבר עשיתם, אתם יודעים לאן אתם הולכים כל שנותר זה לעשות את הדרך, לקום פעם אחר פעם כשאנו נופלים בבורות שבדרך ולא לוותר לעצמינו – ומשם החלומות שלנו כבר בהישג ידינו...

ומי שיבחר לעשות את הדרך הזו איתי כמלווה יזכה ליד תומכת ומנחה שתעזור לו לעשות את הדרך ובאמת באמת להגשים עד הסוף את מי שהוא ותוך כך גם את החיים שלו בדיוק כפי שהוא חלם אותם!

בהצלחה!! 

תגובות