מסר שלי הוא אל                       תוותרו לעצמכם! ההבדל בין מי שמצליח בגדול להשיג את המטרות שלו, לבין מי שאינו מצליח, הוא, שמי שנפל - קם פעם אחת נוספת והמשיך הלאה...

לכולנו יש רגעים של נפילות. האמינו ביכולת שלכם לשנות את החיים שלכם וקומו פעם אחת נוספת. התוצאות - בוא תבואנה"

ענת הירש - המרכז לעצמאות כלכלית

"המסר שלי הוא אל תוותרו לעצמכם! ההבדל בין מי שמצליח בגדול להשיג את המטרות שלו, לבין מי שאינו מצליח, הוא, שמי שנפל - קם פעם אחת נוספת והמשיך הלאה. לכולנו יש רגעים של נפילות. האמינו ביכולת שלכם לשנות את החיים שלכם וקומו פעם אחת נוספת. התוצאות בוא תבואנה".
(ענת הירש, המרכז לעצמאות כלכלית)

15 שנים מחיי עבדתי מהבוקר עד הערב, כמנהלת בכירה ויועצת (MBA) לארגונים גדולים. כבעלת תואר שני במנהל עסקים בהצטיינות הצלחתי בתפקידיי, היה לי מעניין ומאתגר ואף תוגמלתי בהתאם. בשנים הללו, בקושי ראיתי את משפחתי וילדיי, והרגשתי ש"האוטוסטרדה", עליה אני נוסעת איננה מובילה למעשה, לשום מקום. "ההבטחה הגדולה" הייתה בעצם היציאה לפנסיה, בה אוכל (אולי) להגשים את החלומות שלי. בשלב מסוים גם הרגשתי שהמתח, הלחץ, האינטנסיביות והשעות המרובות, עולות לי במחיר אישי כבד שלא רציתי להמשיך לשלם. הבנתי שהחיים שלי "בורחים מידיי" ומנהלים אותי, מבלי שאני אנהל אותם, ואת הדברים החשובים לי באמת אני פשוט מפסידה.

את השינוי הגדול בחיי הובלתי במספר שלבים: בשלב הראשון, לאחר הולדת בני השני, החלטתי שאני לא חוזרת לניהול התובעני, והצטרפתי כשותפה לחברה לייעוץ ארגוני. גם כאן הצלחתי והיה לי מעניין ומאתגר, אך עדיין הגעתי הביתה למשפחתי, בדרך כלל רק לקראת ערב. בשלב השני, לאחר הולדת בני השלישי, החלטתי החלטה משמעותית עבורי ועבור משפחתי – אני לא חוזרת לעבוד מצאת החמה ועד צאת הנשמה. ואת הילדים אני אגדל, ולא המטפלת.

החלטתי שהפעם השינוי יהיה של 180 מעלות. ידעתי שאני מבקשת לעסוק במשהו מעניין, מאתגר, ושעדיין יתגמל אותי היטב מבחינה כלכלית. אולם, רציתי להשיג כל זאת, מבלי שאדרש לשלם מחירים כה גבוהים של שעות עבודה אינסופיות, חיים עם מתחים ולחצים רבים. רציתי לעבוד בצורה גמישה יותר, איך וכמה שמתאים לי.

תגובת הסביבה הייתה: "אין דבר כזה"... 

במהלך תקופה זו נחשפתי לרעיונות "הכנסה פסיבית", "השקעה מניבה", ועוד. בשלב הזה החלטתי שאני הולכת על השיווק הרשתי, ממנו הסתייגתי בעבר אך עתה נראה לי הפתרון הנכון  לדילמה שבפני. התחלתי בבדיקה רצינית של חברות השיווק הרשתי, אך שום דבר לא נראה לי מתאים. כשנתקלתי "במקרה", בחברת Forever ובמוצרי האלוורה האיכותיים שלה, הרגשתי שזה המקום הנכון בשבילי. 

התלהבתי מהרעיון שאומר שההכנסה שלי איננה בנויה רק על שעות העבודה שלי. ולמעשה, אני יכולה לצאת לחופש וההכנסות עדיין ממשיכות לזרום. 

יתרון נוסף, הוא היכולת להפנות אחוז מסוים מהרווחים שמתקבלים, לצורך השקעה במקורות נוספים התומכים ביצירת הכנסה פסיבית, כגון נדל"ן, ושוק ההון.

הבחירה דווקא בחברת Forever Living Product) FLP), כשותפה, נעשתה לאחר שבדקתי חברות נוספות הפועלות בישראל. חיפשתי שילוב של מוצרים איכותיים, הנצרכים על בסיס יומיומי ורלוונטיים לאנשים רבים. היה לי חשוב גם להצטרף לתוכנית עסקית הוגנת ומתגמלת, עם קבוצת אנשים אליה אני יכולה להתחבר ושתוכל לתת לי את התמיכה ההכרחית בתחילת הדרך. 

לאחר שנכחתי במצגות של מספר חברות, ולאחר שבחנתי לעומק את התוכניות העסקיות, איכות המוצרים, ותדירות שימושם ונוצרה כימיה אישית עם השותפים הפוטנציאליים - בחרתי להצטרף לתוכנית של חברת פוראוור, שהינה חברה אמריקאית יציבה ומבוססת מאוד. החברה קיימת מעל 30 שנה, ומייצרת מוצרי אלוורה ומוצרי כוורת איכותיים ביותר.

כתוצאה מהמהפך המקצועי שעשיתי, השתנו חיי ללא היכר. רמת ההכנסות שלי עולה משנה לשנה, ומאפשרת לי לחיות את החיים, כפי שנכון לי לחיותם. יש לי את החירות להחליט כיצד אני בוחרת לנהל את זמני, איזה חלק ממנו להקדיש לטובת ניהול העסק, ואיזה לטובת השהות עם משפחתי. 

יצרתי לעצמי בסיס של הכנסה פסיבית, שאני ממשיכה לשכלל ולפתח מתוך אמונה בחשיבותה. לתפיסתי, חשוב לפעול בצורה אקטיבית ולהשקיע זמן, מחשבה ומאמץ בתכנון מהלכים כלכליים נבונים, במטרה ליהנות מהכנסה פסיבית המובילה בסופו של דבר, לעצמאות כלכלית אמיתית.

אני מביאה עימי ל"מרכז לעצמאות כלכלית" ניהול משותף עם בן זוגי לחיים, בעז הירש, ניסיון רב שנים, כמנהלת בארגונים גדולים ובינלאומיים, תוך הובלת עובדים להצלחה ולעמידה ביעדי מכירות, כיועצת ארגונית, וכמאמנת אישית. 

אני משתמשת בכל אלו, כמו גם, בניסיון העשיר שרכשתי בשבע השנים האחרונות במסגרת עבודתי עם חברת "Forever" כמאמנת ומדריכה בשיווק רשתי לתמוך, להנחות, לייעץ וללוות אחרים, בדרכם לפריצת דרך כלכלית ואישית. אני מזמינה גם אותך להצטרף אלי וליצור לעצמך פריצת דרך לחיים של חירות בריאות ושפע!

ליצירת קשר אישי עם ענת 

 

אני מזמינה אותך לעשות את הצעד הראשון שלך לשינוי בחיים שלך, ולמלא את הפרטים שלך כאן עכשיו 

Leave this empty:

* - שדות חובה