תכנית תשעה ימים של ניקוי רעלים העושה ריסטרט בריאותי. תרגישו קלים יותר ומלאי אנרגיה. בונוס נוסף מגיע בדרך כלל בירידה במשקל ובפחות צורך במתוק!

קלין 9 Clean 

האם זה אפשרי להיראות ולהרגיש טוב יותר תוך 9 ימים בלבד? – אז זהו שכן!

בערכת הקלין 9, 5 מוצרים העוזרים לניקוי הגוף מרעלים, כמו כן בערכה חוברת עם מתכונים קלים ליישום, רעיונות לאימוני כושר וטיפים לאורח חיים בריא.
בערכה יש את כל רכיבי התזונה הדרושים לכם, אשר יעזרו לכם להפרד מההרגלים הלא בריאים ולהניח יסודות לאורח חיים בריא יותר.
 
תכנית הC9 היא חלק מתוכנית בינלאומית הנקראת F.I.T. תכנית הF.I.T נוצרה כדי לעזור לכם בשלושה דברים הדרושים לשמירה על משקל גוף תקין:
1. ירידה בצריכת הקלוריות ושליטה ברעב עם פוראור גרסיניה פלוס ופוראור פייבר.
2. שריפת קלוריות מוגברת עם בי-פולן, גרסיניה פלוס ופעילות גופנית על בסיס קבוע.
3. שיפור המטבוליזם בעזרת  ג'ל אלו ורה לשתייה; חלבונים, ויטמינים ומינרלים מפוראור לייט אולטרא ואכילת מזון בריא – נקודה שלעיתים שוכחים את חשיבותה בשליטה במשקל.
 
תכנית הקלין 9 של Forever היא הצעד הראשון ליצירת הרגלים שיעזרו לכם להשיג שליטה אמיתית במשקל לטווח הארוך.
מארז Clean 9 מכיל 5 מוצרים שנבחרו בקפידה במטרה לפעול יחד בצורה סינרגטית:
1. משקה החלבונים הטעים שלנו - פוראור לייט אולטרא (מגיע בטעם שוקו או וניל לבחירתכם)
2. בי-פולן, ה״מזון המושלם״ מהכוורת
3. פוראור פייבר לשיפור תחושת השובע וניקוי יסודי של מערכת העיכול
4. פוראור גרסיניה פלוס לדיכוי התיאבון ושריפה טובה יותר של הקלוריות העודפות 
5. ג׳ל אלו ורה לשתייה לניקוי ותמיכה בבריאות מערכת העיכול.
 
בנוסף למוצרים המשובחים שבערכת ה-Clean 9, התוכנית נותנת לכם את הכלים לשנות את גופכם ולעשות את הצעד הראשון במסע שלכם לשליטה במשקל. התוכנית יעילה, קלה לביצוע ויש בה הנחיות לתזונה נכונה, לוח תכנון יומי, מתכונים, אימונים, טיפים ועוד.
בעזרת התכנית תוכלו להראות טוב יותר וכן לשפר את בדיקות הדם שלכם כפי שתוכלו לקרוא בעדות המרגשת של אברהם בן ה 75!
 

לוח תכנון יומי

מחקרים מוכיחים שאנשים הרושמים את מה שהם אוכלים ואת האימונים שלהם, מורידים יותר במשקל. במסגרת ה C9 אתם תתעדו את מה שאתם אוכלים, את הפעילות הגופנית, איכות השינה ואיך אתם מרגישים באופן כללי. דרך זו תלמד אתכם לשנות את ההרגלים שלכם מהיסוד ולהצליח לשמור על המשקל לאורך זמן!
 

להיראות טוב יותר. להרגיש טוב יותר.

המוצרים במארז:

Aloe Vera Gel  ג'ל אלו ורה לשתייה
ג'ל אלו ורה לשתייה, מנקה את מערכת העיכול. מאפשר ספיגה יותר טובה וסילוק רעלים קל יותר מהגוף. כתוצאה מאיזון וניקוי מערכת העיכול, כל מערכות הגוף מתאזנות ומתחזקות כולל המערכת החיסונית.

 
 

Forever Lite Ultra פוראור לייט אולטרא
פוראור לייט אולטרא, משקה חלבונים המבוסס על חלבון סויה, טעים להפליא ומגיע בטעם שוקו או וניל לבחירתכם. 17 גרם של חלבון בשילוב ויטמינים ומינרלים לתמיכה במטבוליזם בריא ובריאות כללית. 2 מנות ביום עם 300 מ״ל מים או חלב דל שומן או תחליף חלב (שקדים, סויה קל, אורז או קוקוס) מספקות  100% מהצריכה היומית של ויטמינים, חומצה פולית, סידן ועוד. בנוסף, המשקה מספק 18 חומצות אמינו חשובות.

 

Forever Garcinia Plus  פוראור גרסיניה פלוס
תוסף תזונה מהפכני זה, מוריד את תחושת הרעב, מקטין את הפיכת הפחממות לשומנים ומנמיך כולסטרול. 

 
Forever Fiber  פוראור פייבר

סיבים תזונתיים חשובים מאוד לתפקוד תקין של מערכת העיכול ותחושת מלאות. אצל רוב האנשים, בגלל התזונה המודרנית יש מחסור תמידי בסיבים בתפריט היומי שלהם. בכל אריזה אישית של פוראוור פייבר 5 גרם סיבים מסיסים במים בעלי טעם עדין ללא גרגרים (אינו מכיל גלוטן)

Bee Pollen בי פולן
פולן (אבקני פרחים הנאספים על ידי הדבורים), נחשב ל ״המזון המושלם״ מהכוורת, אדם יכול להתקיים רק מפולן סיבים ומים! הפולן גם ידוע בכך שהוא מעלה את חילוף החומרים ומספק אנרגיה.  מכיל מגוון של ויטמינים ומינרלים.
 
מחיר הערכה: 701 ש"ח
 
לקנייה: 
 
 

תגובות